Tudengitele tehnoloogiaajakirjandusest
Lähen esmaspäeva hommikul tehnikaülikooli tudengeile kõnelema kaasaegsest tehnoloogiaajakirjandusest. Hetkel kavatsen pajatada järgmisest:
- Tehnoloogiaajakirjanduse hetkeseis Eestis
- Kuidas igaüks saab olla tehnoloogiaajakirjanik?
- Ajaveebid ja ajakirjandus
- Veeb 2.0 loodud uued töövahendid ajakirjanikele (del.icio.us, flickr, technorati, pbwiki.com, Eesti poolelt blog.tr.ee ja nagi.ee).
Millest peaksin veel rääkima?
Täiendet: Rääkisin mitmest kasulikust teenusest ja tarkvarast, mille viited asuvad http://del.icio.us/kristjanotsmann/kasulik. Taskuhäälingut ei jõudnud kahjuks siiski salvestada.
6 kommentaari:
IT-Neeger ;)
Kas Sa ei saaks seda salvestada ja podcastina üles riputada?
Larko, hää mõte, aga mul pole normaalset salvestajat :(
Kui jõuan esmaspäevaks endale arvutisse mingi normaalse tasuta mp3-salvestaja leida (oskad soovitada?), siis kindlasti.
sa räägi ka reklaami mõjust tehnoloogiaajakirjandusele (et miks mõned asjad vegeteerivad ja lõpuks hääbuvad) ja võibolla ka sellest, et kui ühel leheküljel mingi läpakas jääb viimaseks testis ja ülejärgmisel on selle brändi reklaam, et mida siis teha.
Olen ise ka audiotarkvaraga hädas. Minu probleemidele tasub siiski lahendust alles siis otsida kui olen enne Skype stardipaketi mikrofoni millegi normaalsema vastu välja vahetanud.
Ma kasutan hama nn "lipsukat", mis maksis vist 69 krooni. Ega ta nüüd raadiosaatekvaliteeti anna, kuid skaibiga saan räägitud ja muidu ka asjad korda.
Postita kommentaar